Pik
Сьогодні, 28 Травня 2020
17.02.2020
712
0

Премія для херсонських творців за прагнення: твори – зроби - заплануй

Премія для херсонських творців за прагнення: твори – зроби - заплануй

15 лютого 2020 р. в Кризовий Медіа-центрі.Херсон. відбулася презентація культурної ініціативи, пов’язаної з New Level RAY PRIZE. Це премія для художників і тих, хто поки себе ними не вважає, але хоче. Це премія, заснована херсонцем для херсонців. Засновник премії - Михайло Рай, моряк-фотохудожник, молодий херсонець без будь-яких політичних домагань. Єдина мета премії - підтримати талановитих людей нашого міста, про які ми вже знаємо, і проявити тих, про кого навіть не здогадуємося.

Премія призначена для авторів, які працюють в одному або декількох з наступних жанрів: малюнок, живопис, фотографія, печатка, скульптура, авторська анімація, відео-арт, змішана техніка, текстиль, скло, дерево, метал, кераміка, мозаїка, папір або інші техніки .
Головні критерії - це креативність, талант і бажання вийти на новий рівень! Це премія для тих, хто втомився працювати в стіл або шукає нову аудиторію. Для тих, хто готовий поділитися своїм талантом, але до сих пір чомусь відкладав (а). Час настав!

Чому премія називається New Level - новим рівнем? Вона повинна стала імпульсом для виходу на нову орбіту, на ширші обрії та на вищі критерії творчим людям задля пошуку нових креативних ідей в нашому місті.

Подавати заявку на участь в конкурсі можуть як художники, так і аматори. Призовий фонд - 1000 у.о. Попередньо вважається, що буде 3 премії (500, 300, 200 у.о.), але багато що залежить від якості і кількості заявок. Реєстраційного внеску немає. Вікових обмежень немає.

Для участі потрібно заповнити анкету в форматі резюме в групі New Level RAY PRIZE в Facebook до 1 травня 2020 р. Протягом конкурсу учасникам і учасницям буде надана інформаційна підтримка - фото, відео, статті, щоб про їхню творчість і талант дізналося якомога більше людей. Фінал відбудеться влітку (орієнтовно червень 2020). Виставка робіт всіх номінантів (шорт-лист) пройде в Арт-платформі «Турбіна», і це великий шанс навіть для тих митців, хто не вийде переможцем.

Крім того, 12-14 червня 2020 року в Арт-платформі «Турбіна» буде проходити фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest під назвою DREAM. Куратор візуальної програми - керівник Центру «Тотем» Олена Афанасьєва запросила всіх херсонських художників всіх жанрів приєднатися до цієї унікального події. Про своє бажання брати участь у візуальній програмі ГогольFest досить написати в фейсбук на сторінку Центру «Тотем», Арт-платформи «Турбіна», Urban CAD або особисто Олені Афанасьєвої. Крім херсонських художників, планується запросити і авторів з інших міст і країн.

Завдяки цим двом подіям Херсон в цьому році обов'язково почує нові імена і познайомиться з яскравими творчими особистостями. А всі творчі херсонці матимуть реальну змогу показати світові свої витвори.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину