Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
20.08.2016
285
0

Представництво електронного майданчика «Держзакупівлі.Онлайн» у Херсоні відкрито

Представництво електронного майданчика «Держзакупівлі.Онлайн» у Херсоні відкрито

18 серпня в облдержадміністрації відбувся захід з нагоди відкриття представництва електронного майданчика «ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН» у м. Херсон, на якому були присутні голова представництва у Херсонській області Олена Касас Коньон, директор площадки «Держзакупівлі.Онлайн» Василь Кольга та представник «Transparency International» Віктор Нестуля.

З 1 травня 2016 року вступив у дію Закон України «Про публічні закупівлі», відповідно до якого здійснюватимуться допорогові та всі закупівлі з 1 серпня 2016 року з використанням електронної системи ProZorro. Електронні закупівлі створені для того, щоб відслідковувати найкращі цінові пропозиції на ринку товарів та послуг. За допомогою системи електронних закупівель набагато ефективніше використовуються бюджетні кошти.

Під час заходу було презентовано систему електронних закупівель, перевагами якої є: безкоштовна реєстрація та робота в системі; можливість зниження ціни завдяки аукціону; прийом документів в електронному вигляді.

Електронний майданчик «Держзакупівлі.Онлайн» авторизований за першим, другим, третім та четвертим рівнями акредитації, є членом електронної системи закупівель ProZorro (Прозоро), завдяки якому можна ознайомитись з усіма публічними закупівлями, здійснити закупівлі за бюджетні кошти або взяти в них участь, ознайомитись з результатами проведених закупівель та скористатись іншими супутніми сервісами.

Прес-служба ХОДА. 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину