Pik
Сьогодні, 26 Октября 2020
25.06.2019
1348
0

Від Президента просять визначитись з політикою щодо окупованого Криму

Представництво Президента в АРК Крим звернулось до Зеленського з відкритим листом

Перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов звернувся у відкритому листі до Президента України Володимира Зеленського з проханням найближчим часом скликати нараду з питань провадження подальшої політики стосовно тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та міста Севастополю. Про це йдеться на сторінці Гданова у Фейсбук, повідомляє ПІК.  

Текст звернення:

"Президенту України 
Зеленському В.О.

Відкритий лист

Шановний Володимире Олександровичу!

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим (далі - Представництво), відповідно до Закону України «Про Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим», є державним органом, утвореним відповідно до Конституції України з метою сприяння виконанню в Автономній Республіці Крим повноважень, покладених на Президента України.

Згідно статті 2 вищезазначеного закону Представництво утворюється Президентом України і безпосередньо йому підпорядковується.

Змушений звернутися до Вас публічно у зв'язку з ігноруванням Адміністрацією Президента України питань, пов'язаних з діяльністю Представництва та ситуації в тимчасово окупованому Криму, які надсилалися мною в письмовій формі, а також обговорювалися усно в ході службових зустрічей.

Певний час (більше півроку) діяльність Представництва суттєво обмежена у зв'язку з відкладанням прийняття рішень з організаційно-кадрових питань, які відносяться до виключної компетенції Президента України.

Збройна агресія Російської Федерації щодо України відкрито почалася у 2014 році саме з окупації та спроби незаконної анексії Криму.

Оскільки шлях до відновлення територіальної цілісності нашої держави лежить через забезпечення державного суверенітету України на території тимчасово окупованого Криму та тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, питання стратегічного планування деокупації Криму, системної протидії цілеспрямованим та масовим репресіям громадян України в Криму з боку країни-агресора, організації захисту прав громадян України, що проживають у тимчасово окупованому Криму не можна ставити на другий, третій, десятий план, тим більше їх не можна ігнорувати. 

Прошу Вас, шановний пане Президенте України, найближчим часом скликати нараду за Вашою участю з питань провадження подальшої політики стосовно тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та міста Севастополю, запросивши на цю нараду також керівництво Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

З повагою 

Перший заступник Постійного 
Представника Президента України
в Автономній Республіці Крим 

Ізет Гданов"

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину