Pik
Сьогодні, 07 Червеня 2020
14.08.2018
637
0

Представників збірної України з легкої атлетики запросили у Лазурне

Представників збірної України з легкої атлетики запросили у Лазурне

Як розповів член офіційної делегації Федерації легкої атлетики України Андрій Путілов, який знаходився в Берліні і підтримував наших спортсменів, які змагалися на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, Україна показала дуже хороший результат, в складі збірної - талановиті спортсмени. Це оцінили не тільки професіонали, але і любителі спорту. Підтвердження тому овації, якими вітали медалістів всі присутні на нагородженні.

- Цього разу в Берліні двічі звучав Гімн України на честь «золота» перемоги наших спортсменів. Вся наша делегація і члени збірної співали Гімн. Це непередаване відчуття гордості за українських атлетів, за те, що стали свідками народження нових світових зірок спорту, - ділиться Андрій Путілов.

Путілов розповів, що разом з головою Федерації легкої атлетики України Ігорем Гоцул і учасниками делегації, мали честь особисто привітати українських спортсменів. На Чемпіонаті у збірної загалом 7 медалей, це дуже значний результат, зважаючи на те, що на минулому Чемпіонаті була 1 медаль.

- Я сказав слова подяки українським спортсменам за те, що своїми досягненнями прославляють нашу країну, - прокоментував Андрій Путілов. - Говорили ми про розвиток спорту в Україні, про те, що так не вистачає сучасних тренувальних баз. Було приємно почути про те, що легкоатлети знають, що в Лазурному ми будуємо сучасний Олімпійський центр, де особлива увага приділена саме легкоатлетичного напрямку. Я запросив представників збірної на відкриття другої черги Центру в кінці жовтня і, звичайно, на тренувальні збори.

 Читайте також: 

Спортивний хаб на Лазурному березі Херсонщини

На Херсонщині відкрили стадіон для олімпійців

Перші олімпійці приїдуть на тренування у Лазурне восени 

1

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину