Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
18.10.2019
520
0

Представники суду підвищували рівень правової обізнаності медичних працівників

Представники суду підвищували рівень правової обізнаності медичних працівників

16 жовтня керівник апарату Херсонського міського суду Синенко Лариса та її заступник Вишневський Михайло розповіли про юридичну відповідальність медичних працівників та її види,  в рамках заходу присвяченому підвищенню правової обізнаності медичних працівників,- передає ПІК.

Зустріч відбулась в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Гончара.

Захід відкрив лікар з медицини невідкладних станів зі Служби Швидкої допомоги Величко Андрій Орестович, який окреслив програму заходу та наголосив на тому, що медичне право, важлива складова в роботі кожного фахівця в галузі охорони здоров‘я.

Присутні дізнались про специфіку роботи, напрямок діяльності й можливості доступу людей до правосуддя від заступника начальника відділу Херсонського місцевого  центру з надання безоплатно вторинної допомоги Володимир Куценко.

Заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного теруправління юстиції області Бурдюг Тетяна розповіла про  правове регулювання трудової діяльності медичних працівників, та наявні просвітницькі проекти та програми для громадян.

Представники Херсонського міського суду ознайомили присутніх з видами юридичної відповідальності медичних працівників, більш детально зупинились на кримінальній відповідальності за вчинення злочинів, які пов'язані з професійною діяльністю медичних працівників та проаналізували судову практику по таким злочинам.

Слухачі активно задавали питання та спілкувались з представниками державних органів. На завершення присутні підвели підсумки роботи та домовились про подальшу співпрацю.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину