Pik
Сьогодні, 20 Октября 2020
30.09.2020
513
0

Представники посольства Угорщини та Фонду ООН ознайомилися із системою протидії домашньому насильству в Херсоні

Представники посольства Угорщини та Фонду ООН ознайомилися із системою протидії домашньому насильству в Херсоні

Сьогодні Херсон відвідали представники Міністерства соціальної політики України, посольства Угорщини в Україні та Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

Мета візиту - ознайомлення із системою протидії домашньому насильству в Херсоні.

Так, заступниця Міністра соцполітики України Ольга Ревук, регіональний координатор ФН ООН в Україні Костянтин Бойчук, радник з питань освіти та культури посольства Угорщини в Україні Тамаш Віціан та міський голова Володимир Миколаєнко ознайомились та поспілкувалися із працівниками Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства, а також взяли участь у тематичному круглому столі.

Нагадаємо, з червня цього року у Херсоні діє притулок, де можуть знайти прихисток жінки, постраждалі від домашнього насильства.

"Я щиро хочу подякувати керівництву притулку за організацію цієї діяльності та міській владі, а донорам - за підтримку. Це дало можливість надавати допомогу постраждалим. Сподіваюся, разом ми допомагатимемо усім, хто цього потребує", - відзначила заступниця Міністра соцполітики України Ольга Ревук.

Зі свого боку, міський голова Володимир Миколаєнко подякував усім, хто долучився до вирішення цього питання та відзначив, що на найближчій сесії міської ради планують виділити кошти на розширення приміщення Кризового центру.

Довідка. Проєкт «Протидія гендерно-зумовленому насильству через створення Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства в м. Херсоні» реалізовувався за фінансової  підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні (урядів Канади та Великої Британії), Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я», Угорської Екуменічної Служби Допомоги (уряд Угорщини) в межах програми “HUNGARY HELPS” та Херсонської міської ради.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину