Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
04.07.2019
9998
0

Представники Міжнародної Асоціації «Євростратегія» завітають до Херсона

Представники Міжнародної Асоціації «Євростратегія» завітають до Херсона

5 липня до Херсона з робочим візитом завітають представники Міжнародної Асоціації «Євростратегія», повідомляє Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради.

Зустріч відбудеться у рамках ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» Дитячого фонду ООН та проходитиме у малій залі міської ради з 10:00.

У рамках візиту Міжнародна Асоціація «Євростратегія», яка виступає єдиним імплементуючим партнером Дитячого фонду ООН із впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», надасть технічно-експертну підтримку розробки документів для впровадження ініціативи у Херсоні.

Херсон став переможцем конкурсного відбору та увійшов до другої групи муніципалітетів, що будуть отримувати методологічну підтримку Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках реалізації ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”.

ДОВІДКА
Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» — це глобальний рух, започаткований 1996 року. Нині ініціатива поширюється в усьому світі, її підтримали вже понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. Сьогодні ініціативою «Громада, дружня до дітей та молоді» охоплено понад 40 мільйонів дітей.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину