Pik
Сьогодні, 05 Квітня 2020
21.01.2020
507
0

Представники Херсонсонщини взяли участь у відбірковому етапі Чемпіонату Світу з повітряних зміїв в Індії

Представники Херсонсонщини взяли участь у відбірковому етапі Чемпіонату Світу з повітряних зміїв в Індії

З 04 по 17 січня 2020 р. в Індії, у штатах Ґуджарат і Теланґана пройшли міжнародні змагання – відбірковий етап Чемпіонату Світу з повітряних зміїв 2020.

Капітаном Збірної України з кайт-флаїнґу, яка представляла нашу державу, вже третій рік поспіль є Павло Шмулевич з Херсона, президент Української Асоціації Повітряних Зміїв, Чемпіон Світу з кайт-флаїнґу 2018 (у категорії вітронадувних шоу-кайтів). Від Херсонської області до складу Збірної України увійшла Альона Компанієць, виконавча секретарка Української Асоціації Повітряних Зміїв, Чемпіонка Світу з кайт-флаїнґу 2018 (у категорії плоских авторських кайтів).

В рамках відбіркового етапу Чемпіонату Світу пройшла й насичена фестивальна програма, а саме 31-ий Ґуджаратський і 5-й Теленґанський Міжнародні фестивалі повітряних зміїв. Представники Херсонського регіону презентували тематичні повітряні змії та продемонстрували майстерність керування різними типами кайтів. Міжнародні судді високо оцінили досягнення українців і визнали додаткові кваліфікації наших спортсменів і майстрів-розробників.

За підсумками змагально-фестивальної програми у заліку Збірної України з кайт-флаїнґу: нагорода за рекорд висоти еталонного вітронадувного 3D-кайта «Гроно Калини», нагорода за майстерність у керуванні плоскими популярними кайтами «Прапор Мошиаха», 3 спеціальні нагороди за досягнення у фестивальній програмі, відзнака Індійської Асоціації Повітряних Зміїв.

Нагадаємо, Чемпіонат Світу з повітряних зміїв пройде навесні 2020 року саме в Україні, на території Херсонської області, за участі команд з 51 країни. Організатори – Міжнародна Федерація Повітряних Зміїв (Китай), Українська Асоціація Повітряних Зміїв (асоційований член Міжнародної Федерації).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину