Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
18.02.2020
1125
0

Представлено перспективний план формування територій громад Херсонщини

Представлено перспективний план формування територій громад Херсонщини

Детально про формування територій громад доповів перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій на засіданні обласної ради розвитку громад та територій. 

Він зазначив, що 15 листопада 2019 року обласна рада схвалила перспективний план області, до складу якого увійшли 58 об’єднаних територіальних громад. Сьогодні створено 37 ОТГ, з них 33 діючі. В 5 районах – Верхньорогачицький, Генічеський, Нововоронцовський, Новотроїцький, Скадовський – не створено ОТГ. 

17 січня 2020 року в Міністерстві розвитку громад та територій за участю заступника міністра, голови підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України, народних депутатів України, представників КМУ, всеукраїнських асоціацій, органів місцевого самоврядування, експертів відбулась консультативна зустріч щодо обговорення перспективного плану формування територій громад Херсонської області. 

Перший заступник голови ОДА зазначив, що не всі громади підтримані Урядом, бо за фінансовими та економічними показниками було прийнято рішення приєднати їх до більш потужних громад. Це робиться для того, щоб виконувалися основні функції покращення освітніх, медичних та адміністративних сервісів для населення.  

На сьогоднішній день обговорення ще тривають, всі звернення від громад, депутатів та громадян, які надійшли до облдержадміністрації, були направлені до КМУ, і остаточне рішення буде за Урядом -  повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину