Pik
Сьогодні, 03 Квітня 2020
13.12.2014
283
0

Правый сектор в Херсоне просит Западную Украину помочь с литературой для Клуба Патриотов

Правый сектор в Херсоне просит Западную Украину помочь с литературой для Клуба Патриотов

С таком просьбой херсонские активисты обратились на своей страничке в Фейсбук.
«Правий Сектор Херсон кидає клич осередкам на Захiднiй України!
Потрiбна ваша допомога.
Мова про наступне: в останнiй час ми зiткнулися з такою проблемою, що у нашому регiонi дуже великий брак патрiотичної, нацiоналiстичної, та iсторичної лiтератури. Багато людей заходило до нас у (Крамничка Правого Сектора) та цiкавилося, чому не займаємося цим питанням. Також помiтили, що новим членам органiзацiї не заважило б поглибшити iсторичнi та iдеологiчнi знання. Також усiм нам потрiбно удосконалювати мовнi здiбностi, а для цього треба читати українською якомога бiльше. 
Як ви всi вже мабуть знаєте, Крамничка Правого Сектора у Херсонi була пiдпалена ворогами. Штаб переїзджає поруч, у новий офіс, а з того примiщення хочемо зробити такий собi Клуб Патрiотiв. Добрi люди вже пообiцяли допомогати з ремонтом. Плануємо поставити тєлєк з гарною пiдбiркою патрiотичних фiльмiв, як художнiх так i документальних. Декiлька диванiв та столикiв, щоб люди могли зайти, почитати щось цiкаве, попити каву або чай, та просто поспiлкуватися.

Отож, допоможiть з лiтературою! На Захiднiй її не так важко знайти, як у нас, та хто, як не побратими з ПС порадять нам саме те, що треба для наших цiлей! Отже, приймемо в дар або купимо за символiчну плату книжки в будь якому станi для доброї справи.
Тел. для зв'язку 0954001499 (Лилу) або 0660140277 (Кот).
Слава Українi!», - говорится в сообщении.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину