Pik
Сьогодні, 18 серпень 2018
01.03.2018
527
1

Правоохоронців звинувачують у бездіяльності: Алею Героїв у Херсоні паплюжать не вперше

Правоохоронців звинувачують у бездіяльності: Алею Героїв у Херсоні паплюжать не вперше

На місці, на розмальованій свастикою Алеї Героїв Незалежної України (вул. Перекопська), зараз працюють комунальники, які мають ліквідувати написи.  Але директор КП "Гарантія" вважає, що поки правоохоронці не піймають тих, хто паплюжить наші пам'ятники, ті, хто таким чином хамить громаді, не зупиняться. 

Про це кореспонденту ПІК повідомив директор КП «Гарантія» Ігор Семенчев.

«Ми зараз виправляємо, люди працюють. Сьогодні все зробимо», - каже директор КП.

"Я вдячний, що ви звертаєтесь за коментарем до нас, але треба нашим силовим структурам трохи турбуватися. Бо це за останній час не перший такий випадок, коли хамлять нам так, розумієте. Такий випадок був ще перед Новим роком – коли розмалювали, ми змогли все витерти, знайшли гарний розчинник для тої фарби тоді. Потім права частина Стели постраждала десь у січні місці, і тепер оце", - розказує директор комунального підприємства. 

"А ще в листопаді розмалювали біля колонади парку «Херсонська фортеця» ті слова, що ми робили - «Херсон», «Україна». І коли у нас на сесії звітував начальник поліції Говорун (Олександр  Говорун, начальник Херсонського відділу  поліції ГУНП - ред.), я виступав і казав йому, що десь там має бути ваше спостереження, відеокамери стояти. А цього немає, вони не відслідковують, хто це робить. Вони (ті, хто розмальовують пам'ятники - ред.) нам паплюжити пам’ятники і далі будуть, бо ніхто нікого не впіймав», - так емоційно прокоментував Ігор Семенчев.

Як повідомляє поліція, на місці події працює слідчо-оперативна група Херсонського відділу поліції. 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Серега, 01.03.2018
Камери відеоспостереження -це раз, агентурна робота в середовищі ватників - це два, хімловушки - це три, і на ніч легеньку вибухівку шоб сєпарам яйця одривало - це чотири!

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину