Pik
Сьогодні, 01 Червеня 2020
02.09.2018
936
0

Правоохоронці могли запобігти нападу на Самооборону та побиттю активістів

Правоохоронці могли запобігти нападу на Самооборону та побиттю активістів

Правоохоронці та влада могли вжити превентивних заходів та запобігти побиттю у Херсоні активістів і розграбуванню офісу Самооборони в ніч з 28 на 29 серпня.

Про це заявила на прес-конференції 31 серпня керівник «Правого Сектора» Херсонської області Наталія Вотеічкіна, передає ПІК.

«Я ще хочу сказати, я телефонувала Андрію Анатолійовичу (Андрій Гордєєв, голова ОДА – ред.) ввечері, ми домовилися, що зранку будемо спілкуватися, я телефонувала в СБУ і казала, що в мене є передбачення, що щось трапиться, вони сказали: «ми вас будемо чекати на пів десяту на наступний ранок». Тобто, дотримайтесь до ранку, потім ми вас всіх врятуємо. Поліція, декілька разів за ніч зверталися за ніч (у поліцію – ред.): затримайте, будь ласка, головних осіб, які це все влаштували. Ви маєте право затримати, є підстави», - сказала Наталія Вотеічкіна.

Депутат міської ради та адвокат Дмитро Ільченко відзначив, що у справі про напад на офіс Самооборони прокуратурою була пред’явлена підозра двом людям – депутату Дніпровської у місті Херсон ради Олександру Власову та його дружині Лілі Якубсон. «На сьогоднішній момент (станом на ранок 31 серпня – ред.) підготовлені клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 діб стосовно обох фігурантів даної справи», - повідомив Ільченко.

Рішення про обрання запобіжного заходу має бути прийнято протягом 72 годин – ймовірно, за інформацією ПІК, у понеділок.

«Дійсно, викликає подив, що Власов та його дружина не були затримані по «гарячим слідам», тобто, у момент вчинення злочину», - відзначив Ільченко.

Потерпіла ідентифікувала їх як нападників і закон передбачає затримання по гарячих слідах. «Дійсно, на даний момент їх затримати без рішення суду неможливо, бо «гарячих слідів» вже немає, але на той момент можна було», - каже Ільченко.

Він також відзначив, що, незважаючи на резонанс, вночі з 30 на 31 серпня невідомі особи невідомі особи вночі викрикували лозунги та образи, вимагали від Інни Усачової (керівник штабу херсонської Самооборони Інна Усачова - ред.), щоб вона до них вийшла. «Патрулі і поліція, слід відзначити, приїздили вже без затримки. Але ці люди, поки поліція приїжджала, вже розбігалися», - каже Ільченко. Так само, як вважає Ільченко, дуже впевнено себе почувають і підозрювані по справі нападу на офіс Самооборони.

На думку Ільченка, якщо Власову не оберуть запобіжний захід тримання під вартою, «це стане сигналом для всіх подібних до нього, що так робити можна і тобі за це нічого не буде».

На думку потерпілої Наталії Вотеічкіної, поки ті, хто напав на неї знаходяться на волі, особиста вона та її родина – у небезпеці. «Я не боюся, деякі заходи безпеки ми продумали», - каже Вотеічкіна.

Наразі, як стало відомо ПІК, Наталія Вотеічкіна госпіталізована - стан її здоров’я погіршився

Читайте також:

Виселити херсонську Самооборону з офісу можна лише рішенням міськради чи суду

Господарський суд заборонив виселяти Самооборону до закінчення розгляду спору

Напад на офіс Самооборони: На Херсонщині скликають форум патріотичних сил

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину