Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
26.04.2018
529
0

Працівники Каховської лікарні отримають зарплату до травневих свят

Працівники Каховської лікарні отримають зарплату до травневих свят - голова РДА

Голова Каховської РДА Валерій Салтиков повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що прийняв рішення підписати заявку на фінансування виплати заробітної плати працівникам Каховської лікарні без підтверджуючих документів, передає ПІК.

«Шановні лікарі, медсестри, технічні працівники Каховської лікарні. Поспілкувавшись з лікарями та іншими працівниками,зваживши всі обставини складної ситуації, яка склалася в лікарні, я прийняв рішення підписати заявку на фінансування виплати вам заробітної плати без підтверджуючих документів», - написав керівник РДА.

За його словами, він не може допустити, щоб у протистоянні з тимчасовою адміністрацією лікарні, яка отримує зарплатню в декілька десятків тисяч гривень, страждали інші працівники.

Читайте також: Голова Каховської РДА запрошує на мітинг проти самого себе

«Хочу зауважити, що тимчасова адміністрація лікарні не погодилась на численні пропозиції надати документи для зарплати лише для працівників та лікарів, без адміністрації, або надати підтверджуючі документи тільки адміністрації. При тому що вони можуть собі дозволити сидіти без зарплатні кілька місяців, допоки буде йти офіційна перевірка, то ви - звичайно ні. Для вас кожен день важливий», - написав Салтиков.

«Саме тому я прийняв рішення підписати документ, і до травневих свят ви стримаєте свої чесно зароблені гроші Разом з тим, запевняю, що питання зловживання тимчасової адміністрації з бюджетними коштами буде розслідувано до кінця», - запевнив Салтиков.

Читайте також: Двері до кабінету головного лікаря Каховської ЦРЛ довелося виламувати 

Раніше він писав про те, що реорганізацію лікарні блокує тимчасова адміністрація ЦРЛ, чекаючи на поновлення колишнього головного лікаря Олександра Віттіха для того, щоб він очолив нову структуру.

Також голова РДА повідомляв, що тимчасова адміністрація Каховської лікарні взяла в заручники усіх працівників лікарні, відомляючись надавати зарплатні відомості. Він підозрював, що в зарплатних відомостях є безліч "мертвих душ", за яких тимчасова адміністрація отримує бюджетні кошти.

Читайте також: 

Суд призупинив рішення про звільнення головного лікаря Каховської ЦРЛ

За фактом невиплати зарплати медпрацівникам Каховської лікарні відкрито кримінальне провадження

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину