Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
08.06.2018
316
0

Працівникам ХБК борги по зарплаті не закрили

Працівникам ХБК борги по зарплаті не закрили

Колишні працівники ХБК так і не отримали заборгованої зарплатні. Зокрема, одна з херсонок розповіла, що вона була звільнена в 2013 році і борг по зарплаті становить 16 тисяч гривень,  ще 4 тисяч компенсації присудив суд  за моральну шкоду. І вона не одна, кому не повернули зароблені гроші, а дехто вже не дочекався грошей, бо помер, розповідає жінка. 

Чому ж у списку підприємств - боржників, які оприлюднив на прес-конференції 8 червня Ярослав Тюпляєв, заступник начальника Головного теруправління юстиції в області з питань державної виконавчої служби - начальник управління державної виконавчої служби, немає цього підприємства – про це запитав кореспондент ПІК.

«У ХБК є заборгованість по заробітній платі, проте виконавчі документи на виконання в органах державної виконавчої служби, не перебувають. Це підприємство перебуває у процедурі ліквідації і погашення заборгованості здійснюється арбітражним керуючим. Це питання до господарського суду та арбітражного керуючого, це не державна виконавча служба», - пояснив Ярослав Тюпляєв.

Читайте також:

Колишнім працівникам "ХБК" закривають не борги, а картки

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
649
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
707
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину