Pik
Сьогодні, 21 Октября 2018
08.06.2018
502
0

Працівникам ХБК борги по зарплаті не закрили

Працівникам ХБК борги по зарплаті не закрили

Колишні працівники ХБК так і не отримали заборгованої зарплатні. Зокрема, одна з херсонок розповіла, що вона була звільнена в 2013 році і борг по зарплаті становить 16 тисяч гривень,  ще 4 тисяч компенсації присудив суд  за моральну шкоду. І вона не одна, кому не повернули зароблені гроші, а дехто вже не дочекався грошей, бо помер, розповідає жінка. 

Чому ж у списку підприємств - боржників, які оприлюднив на прес-конференції 8 червня Ярослав Тюпляєв, заступник начальника Головного теруправління юстиції в області з питань державної виконавчої служби - начальник управління державної виконавчої служби, немає цього підприємства – про це запитав кореспондент ПІК.

«У ХБК є заборгованість по заробітній платі, проте виконавчі документи на виконання в органах державної виконавчої служби, не перебувають. Це підприємство перебуває у процедурі ліквідації і погашення заборгованості здійснюється арбітражним керуючим. Це питання до господарського суду та арбітражного керуючого, це не державна виконавча служба», - пояснив Ярослав Тюпляєв.

Читайте також:

Колишнім працівникам "ХБК" закривають не борги, а картки

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину