Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
29.01.2019
586
0

Працевлаштування за кордоном: жителі Херсонщини віддали псевдопосередникам майже 90 тисяч гривень

Працевлаштування за кордоном: жителі Херсонщини віддали псевдопосередникам майже 90 тисяч гривень

Через псевдопосередників у працевлаштуванні за кордоном 9 жителів Херсонщини втратили понад 88 тисяч гривень, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Лише за останні кілька тижнів бажання влаштуватися на роботу за кордоном для дев’ятьох жителів Херсона, Нової Каховки, Каховки та Білозерського району обернулося значною втратою грошей. Псевдопосередникам у працевлаштуванні в Польщі та Чехії потерпілі  віддали загалом понад 88 тисяч гривень. Роботу їм не знайшли, документи не оформили і гроші не повернули.

Встановлено, що усі заявники в мережі Інтернет знаходили оголошення про надання допомоги в працевлаштуванні за кордоном. А саме, посередницькі послуги у підборі добре оплачуваних вакансій хатніх робітниць, різноробочих на будівництві і водіїв вантажівок у Чехії та Польщі, а також пошук вакансій на суднах для моряків. Моряки віддавали посередникам від 500 до 1000 доларів США, інші шахраї оцінювали свої послуги від 5000 до 14000 гривень. Гроші заявники перераховували через термінали. У найкоротші терміни посередники обіцяли підшукати хорошу роботу і оформити робочі візи та інші документи . Але, отримавши гроші, всі вони перестали виходити на зв'язок.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину