Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
20.12.2017
342
0

Практично кожний десятий кілограм експортованого меду поставила Херсонська область

Практично кожний десятий кілограм експортованого меду поставила Херсонська область

У цьому році Україна встановила рекорд за експортом меду за 9 місяців - 46, 2 тис тонн меду на суму 86,9 млн. дол., і практично кожний десятий кілограм експортованого меду поставила Херсонська область, при чому 60% херсонського експорту меду направлено до країн ЄС.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олександр Паливода, передає ПІК.  

"Наступного року ми очікуємо появу нових гравців на експортному полі і станеться це завдяки активній роботі Херсонської обласної спілки бджолярів, яка створена цього року за сприяння Департаменту агропромислового розвитку. Спілка разом з проектами міжнародної технічної допомоги організовує семінари та конференції, щоб допомогти херсонським пасічникам, більшість з яких виробляють мед на рівні хобі, перетворити цю справу на професійний високоприбутковий бізнес. Наша кінцева мета – навести лад в медовій галузі області, збільшити виробництво та експорт меду, і зрештою налагодити повну переробку, щоб ми поставляли на світовий ринок кінцевий продукт – фасований мед з написом «Вироблено в Україні»", - написав Паливода.

Також він зазначив, що в цю суботу в 10.00 в аграрному університеті відбудеться конференція «Здорова пасіка», на якій провідні спеціалісти України розкажуть про новітні технології бджільництва, перспективу розвитку медового бізнесу та багато іншого. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину