Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
26.12.2018
662
0

Повний хаос та безвідповідальність – через депутатів закривають лікарню

Повний хаос та безвідповідальність – через депутатів закривають лікарню

У районній лікарні у Високопільському районі змушені відключити опалення, наразі обласний департамент охорони здоров’я вирішує, куди перевести хворих.

Про це написав у Фейсбук херсонський блогер Тарас Бузак, передає ПІК.

«Високопільська райлікарня відключає опалення і зливає воду. В продовження теми Високопілля та безвідповідальності депутатів райради, які не збираються не сесії. Район залишився без бюджету та державних субвенцій. Депутати райради так і не змогли зібратися. Обранці народу, наплювали на своїх виборців і вирішують виключно особисті проблеми. Так і сьогодні депутати райради з 9-ої до 14-ої дві чергові безрезультатні спроби провести сесію Високопільської райради.

Бюджет на 2019 рік не прийнятий, субвенції 2018 року на утримання соціальної сфери району (в тому числі на медицину) з сільських селищних бюджетів не прийняті ... І ОСЬ ПЕРШІ НАСЛІДКИ, ЩОЙНО ДІЗНАВСЯ: Високопільська райлікарня відключає опалення і зливає воду. Обласний Департамент вирішує куди переводити хворих. Це повний хаос, безвідповідальність», - написав Тарас Бузак.

ПІК звернувся за коментарем до директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Короленка. Він підтвердив цю інформацію. «Так, це правда, зараз вирішуємо питання, куди переводити хворих, саме зараз цим займаюся», - сказав Короленко.

Якщо сесія не збереться до 1 січня, єдине вирішення питання – переведення хворих, каже він.

Читайте також: 

Нардепи пропонують перекроїти райони області

Високопільську райраду можуть розпустити?

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину