Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
17.02.2020
452
0

Повідомлено про підозру другому фігуранту у справі басейну школи

Повідомлено про підозру другому фігуранту у справі басейну школи

Херсонською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості особи, відповідальної за технічний нагляд під час виконання робіт з реконструкції басейну однієї із шкіл міста Херсона.

Установлено, що приватний підприємець, який виконував роботи з реконструкції басейну, уклав договір підряду з підприємством, що мало здійснювати технічний нагляд за виконанням робіт.

Службова особа, відповідальна за здійснення технічного нагляду, через неналежне виконання своїх обов’язків, несумлінно перевірила об’єми фактично виконаних робіт і затвердила акти їх приймання, до яких підрядник вніс неправдиві відомості із завищенням об’ємів фактично виконаних будівельних робіт.

Внаслідок службової недбалості вказаної особи бюджету спричинено збитки у сумі 105 713 грн.

Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам).

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покаранні у вигляді обмеження волі до 3 років з позбавленням права займати певні посаді чи займатись певною діяльністю.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину