Pik
Сьогодні, 07 Березня 2021
17.02.2021
270
0

Потреби громад Херсонщини та перспективи їх забезпечення

Потреби громад Херсонщини та перспективи їх забезпечення

Децентралізація надає можливості розвитку та ставить нові завдання перед місцевим самоврядуванням, виникають нові потреби і можливості їх вирішення.  

Що саме є необхідним визначили самі громади під час опитування проведеного управлінням з питань децентралізації та розвитку громад Херсонської облдержадміністрації.

Результати представлено під час наради з керівниками територіальних громад.

100 % - вважають за доцільне проведення освітніх онлайн-вебінарів для керівників та працівників органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, протягом 2020 року обласною адміністрацією проведено цикл навчальних вебінарів щодо економічного розвитку, розвитку туризму, сільського господарства, підприємництва, залучення інвестицій, тощо.    

Поряд з цим, проведення освітніх заходів можливе і для усіх бажаючих громадян з метою забезпечення кадрового потенціалу органів місцевого самоврядування.

Необхідним також є проведення соціально-економічного аналізу територій та визначення їх ключових точок розвитку, напрацювання на їх основі функціональних стратегій розвитку а також пошук та підготовка заявок на участь в грантових програмах і конкурсах як складових програми розвитку місцевого самоврядування (100%).

Окрім того, громадами визначено потреби допомоги правового характеру щодо захисту їх прав та інтересів, надання юридичних консультацій, складання процесуальних документів, а також процедур тендерних закупівель.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину