Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
03.10.2019
509
0

Потенціал Херсонщини презентували на форумі регіонів України та Білорусі

Потенціал Херсонщини презентували на форумі регіонів України та Білорусі

Сьогодні делегація Херсонщини відвідала «Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь» у місті Житомир,- за інформацією пресслужби ОДА,- передає ПІК.

На «Круглому столі з питань покращення судноплавства на річках Дніпро і Прип’ять» голова ХОДА Юрій Гусєв презентував інвестиційний потенціал Херсонщини та проекти розвитку морських портів у Житомирі. Він зазначив, що перетворення Херсонщини на транспортний хаб України є важливим пріоритетом обласної державної адміністрації.

В області є два морських порти, які працюють та мають великий потенціал для розвитку - Херсонський та Скадовський морські порти. Виробничі потужності Херсонського морського торговельного порту складають до 4,5 мільйони тонн вантажів на рік. Скадовський порт у 2017 році прийняв до 8,4 тисяч тонн - при тому, що у 2012 році вантажообіг порту становив 180,8 тисяч тонн. Також потенціал річки Дніпро дозволяє відновити  водну магістраль Е-40 та налагодити перевезення вантажів по річці Дніпро та морям. Все це сприятиме налагодженню торгових зв'язків з іншими країнами, дозволить експортувати продукцію та об'єднає товарні потоки з Прибалтикою, Скандинавією та країнами Азії.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину