Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
Гаряча новина
12.10.2017
615
0

Чергове «мінування» будівлі облради

Надійшло повідомлення про мінування «Білого дому»

12 жовтня о 10:07 надійшло повідомлення про нібито мінування будівлі Херсонської облради.

Прозвучав сигнал «сирена», що передбачає початок евакуації працівників облдержадміністрації та облради, а також відвідувачів. 

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер через хвилину після заукового сигналу відвідав засідання депутатської комісії. Він запропонував депутатам - членам конкурсної комісії по визначенню переможців на посаду керівників 4-х комун закладів, голосуванням визначитись, чи продовжувати роботу.
Члени конкурсної комісії вирішили працювати та не виходити з будівлі.

Робота конкурсної комісії розпочалася.

Відзначимо, це вже не вперше під час візитів іноземних делегацій та заходів, пов'язаних з інтеграційними процесами між Україною та ЄС і НАТО, активізуються "мінери". 12 жовтня в ОДА заплановані заходи  на тему: «Синергія громадських та урядових інструментів щодо інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції» за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Планувався,  зокрема, прес-брифінг та тренінг.

Ще  12 жовтня, о 10.30 в залі засідань Херсонської облдержадміністрації планували  обговорити проблемні питання формування Бюджету-2018 за участю керівництва області, народних депутатів, голів ОТГ та інших територіальних громад Херсонщини.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину