Pik
Сьогодні, 27 Октября 2020
29.09.2020
792
0

Постраждалим від буревію у Великоолександрівському районі обіцяють допомогу

Постраждалим від буревію у Великоолександрівському районі обіцяють допомогу

Усі жителі Великоолександрівського району, які постраждали від буревію, отримають необхідну їм допомогу.  На цьому 28 вересня, під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій, ОТГ та міст обласного значення наголосив очільник області Юрій Гусєв.  

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

«Ситуація у Великоолександрівському районі потребує злагодженої роботи обласної та місцевої влади. Сьогодні ми відпрацюємо чіткий план ліквідації наслідків негоди, аби надати необхідну допомогу жителям району», - повідомив голова облдержадміністрації.

Також для якнайшвидшого подолання наслідків, спричинених буревієм, в області створено спеціальний штаб, який очолить заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан. Уже сьогодні він перебуває безпосередньо на місці події у Великоолександрівському районі. Також комісія вирішуватиме питання надання першочергової допомоги постраждалим жителям району.  

Варто зазначити, що роботи з ліквідації наслідків негоди тривають постійно. Так, наразі вже відновлено енергопостачання населених пунктів району, тривають відповідні роботи у смт Велика Олександрівка. Окрім того, відповідні служби розчистили автошляхи від уламків дерев. Це дозволило відновити вільний проїзд автотранспорту. 

Представники місцевої влади продовжують обстеження постраждалих домогосподарств, кількість яких постійно зростає. Наразі підраховані збитки, яких завдала негода об’єктам соціальної сфери. Їх попередній розмір складає близько трьох мільйонів гривень.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину