Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
15.08.2016
161
0

Постійна комісія облради розглянула питання щодо придбання 10 автомобілів для екстреної меддопомоги

Постійна комісія облради розглянула питання щодо придбання 10 автомобілів для екстреної меддопомоги

Сьогодні, 15 серпня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та здорового способу життя.
Під час засідання члени постійної комісії облради розглянули 4 питання, які стосувалися переважно фінансування галузі охорони здоров'я.
Крім того, депутати розглянули і додаткові питання, а саме виділення додаткових коштів на запуск котелень у двох медичних комунальних закладах обласної ради - обласному госпіталю інвалідів та ветеранів війни та Новомаячківському дитячому психоневрологічному санаторію "Надія». За словами заступника голови постійної комісії Віктора Короленка, по-першому медичному закладу необхідна сума складає 75 тис. грн, по-другому - 16 тис. грн.
Всі депутати постійної комісії підтримали дане звернення та прийняли рішення звернутися до колег з постійної комісії облради з питань бюджету щодо можливості виділення додаткових коштів на фінансування зазначених проектів.
Також постійна комісія розглянула питання щодо придбання 10 автомобілів для потреб екстреної медичної допомоги в 2017 році на умовах співфінансування обласного бюджету та Державного фонду регіонального розвитку.
«Це надважливе питання, адже від того, як буде працювати екстрена медична допомога залежить життя людей», - підкреслив Віктор Короленко.
Як розповів Віктор Короленко, наразі різко збільшилася кількість виїздів екстреної медичної допомоги в курортні райони. «Туди направляються додаткові бригади. Якщо зазвичай, у середньому, кількість виїздів на добу складала 15-18. То зараз, в курортний сезон, ця цифра сягає більше 100 виїздів на добу», - відзначив В.Короленко. Він розповів, що це викликано тим, що більшість закладів відпочинку, які повинні мати в своїй структурі медичних працівників, просто їх не мають. На 10-12 закладів відпочинку значиться один медичний працівник. Тому постійна депутатська комісія вирішила рекомендувати облдержадміністрації включити питання придбання додаткових автомобілів для екстреної швидкої допомоги в перелік об'єктів, які можуть бути профінансовано за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Голова постійної комісії Віктор Клименко, наголосив на тому, що це питання повинно бути винесене на сесії облради. Його думку підтримали і колеги-депутати.
До того ж, депутати розглянули звернення Альянса громадського здоров'я щодо підвищення рівня ефективності лікування вірусного гепатиту С в області. Як зазначалося під час комісії, дане звернення вже опрацьоване департаментом охорони здоров'я ОДА. Надані відповідні висновки та рекомендації від ОДА до облради. «До жовтня 2016 року програма буде прописана таким чином, щоб вона могла фінансуватися з державного бюджету та від самого Альянсу», - запевнив Віктор Короленко.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину