Pik
Сьогодні, 02 Грудня 2020
12.08.2016
534
0

Постійна комісія облради провела виїзне засідання у ХОО ФСТ "Динамо"

Постійна комісія облради провела виїзне засідання у ХОО ФСТ "Динамо"

11 серпня, відбулося виїзне засідання мандатної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.
До комісії надійшла заява від першого заступника голови ХОО ФСТ «Динамо» Україна Олександра Пєвіцина з приводу на його думку деструктивних та непрофесійних дій голови постійної комісії облради з питань освіти, спорту, культури, духовності та молоді Володимира Шадріна, які призводять до занепаду спорту на Херсоншині.
«Мова в заяві йшла про те, що особисті дії В. Шадріна, як голови комісії, призвели до руйнації спорту, а саме ФСТ «Динамо». Комісія прийняла рішення виїхати на місце, щоб розібратися в ситуації», - розповів голова комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Дмитро Бутрій.
За словами Дмитра Бутрія, побачене відверто шокувало членів комісії, оскільки в даній будівлі знаходиться лише одне приміщення, яке призначене для заняття спортом. Депутати відмітили, що спортивний зал не відповідає санітарно-гігієнічним нормам для того, щоб діти в ньому могли займатися спортом. «Це цвіль, це грибок, це задуха, це туалети в жахливому стані, а подвір'я ФСТ «Динамо» захаращене й зарощене амброзією. Всі інші приміщення будівлі здані в оренду під комерційним структурам. Також на території ФСТ «Динамо» знаходиться кафе, де продаються алкогольні напої, а це заборонено законом», - наголосив. Д.Бутрій.
Комісія дійшла висновку, від обласної ради звернутися до керівництва ФСТ «Динамо» в місті Київ, щодо бездіяльності та господарської недбалості керівництва херсонського «Динамо» та рекомендувати управління молоді та спорту проаналізувати його роботу. Крім того, звернутися до правоохоронних органів щодо законності розташування на території спортивного товариство «Динамо» кафе, де продають алкогольні вироби.
Дану ситуацію голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Володимир Шадрін коментує так: «Я радий, що мандатна комісія звернула увагу на цю скаргу і вирішила розібратися в її причинах. Якщо людина руйнує спорт, то відповідно вона має бути покарана . В даному випадку мене назвали руйнівником спорту. Сподіваюсь, що комісія розбереться у цій проблемі, зробить відповідні висновки і кожен отримає по заслузі».

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину