Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
14.09.2018
333
0

Послугами «Open Space» у Херсоні користуються українці з окупованих територій

Послугами «Open Space» у Херсоні користуються українці з окупованих територій

Минув місяць, як у Херсоні урочисто відкрили ювілейний,  десятий, центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «Open Space». Послугами «Open Space» користуються і громадяни з окупованих територій.

Про це розповів керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський, передає ПІК.

«Послугами «Open Space» користуються і громадяни з окупованих територій. Так, за місяць прийнято 45 кримчан, жителів м. Севастополя - 5, Донецької області - 4, Луганської області – 6», - повідомив він.

 Загалом, за час функціонування офісу «Open Space» Херсонським міським відділом ДРАЦС було видано 215 свідоцтв про народження, 325 свідоцтв про шлюб; 160 свідоцтв про смерть; 32 свідоцтва про розірвання шлюбу ; 3 свідоцтва про зміну імені.

Також прийняті 161 заява про державну реєстрацію шлюбу; 28 - про державну реєстрацію розірвання шлюбу ; 159 - про видачу витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (щодо підтвердження дошлюбного прізвища, повного витягу про народження, повного витягу про шлюб).

Нагадаємо, що в  "Open Space"  зібрали 12 найбільш популярних серед наших громадян послуг. За спрощеною процедурою можна зареєструвати малюків, подати документи на одруження, зміну імені та прізвища, також отримати повторно документи. Більшість послуг можна отримати усього за кілька хвилин. Для сплати послуг більше не варто шукати відділення банку. Все можна зробити за допомогою платіжних терміналів. До того ж, громадян приймають за допомогою «електронної черги».

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину