Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
09.08.2018
545
0

Послід, яким планували підживити ґрунт, може стати причиною захворювань

Послід, яким планували підживити ґрунт, може стати причиною захворювань

Курячим послідом, який, ймовірно,  став причиною смороду у Херсоні, планували підживити ґрунт, припускають у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Херсонській області, передає ПІК.

В.о. начальника Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Марина Малахова зазначила, що така ситуація, яка трапилася неподалік Зеленівки, неприйнятна, тому, що гній не можна вивозити не знезараженим і складувати в такому місці.

«За правилами послід в спеціальних ямах, за спеціальними технологіями складується, компостується, і тільки після того, коли вже компостування закінчено – а це потребує певного часу – можна використовувати його як добриво. Наразі це необроблений і некомпостований послід. І така недбалість може призвести до розповсюдження небезпечних захворювань птиці, тварин і людини».

У Держпродспоживслужбі припускають, що цим послідом планували підживити ґрунт. Триває розслідування, про результати якого обіцяють проінформувати.

Нагадаємо, на сайті Херсонської облради з'явилася інформація, в якій запевняли, що перше відділення птахофабрики у Чорнобаївці  до смороду непричетне - мовляв, там все прибрано.  Водночас, інформацію про те, що «Авангард» продає необроблений послід, оприлюднив  Директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько - він вважає таку ситуацію неприйнятною. 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину