Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
09.08.2018
1369
0

Послід, яким планували підживити ґрунт, може стати причиною захворювань

Послід, яким планували підживити ґрунт, може стати причиною захворювань

Курячим послідом, який, ймовірно,  став причиною смороду у Херсоні, планували підживити ґрунт, припускають у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Херсонській області, передає ПІК.

В.о. начальника Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Марина Малахова зазначила, що така ситуація, яка трапилася неподалік Зеленівки, неприйнятна, тому, що гній не можна вивозити не знезараженим і складувати в такому місці.

«За правилами послід в спеціальних ямах, за спеціальними технологіями складується, компостується, і тільки після того, коли вже компостування закінчено – а це потребує певного часу – можна використовувати його як добриво. Наразі це необроблений і некомпостований послід. І така недбалість може призвести до розповсюдження небезпечних захворювань птиці, тварин і людини».

У Держпродспоживслужбі припускають, що цим послідом планували підживити ґрунт. Триває розслідування, про результати якого обіцяють проінформувати.

Нагадаємо, на сайті Херсонської облради з'явилася інформація, в якій запевняли, що перше відділення птахофабрики у Чорнобаївці  до смороду непричетне - мовляв, там все прибрано.  Водночас, інформацію про те, що «Авангард» продає необроблений послід, оприлюднив  Директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько - він вважає таку ситуацію неприйнятною. 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину