Pik
Сьогодні, 19 Грудня 2018
22.06.2018
287
0

Посадова особа Генічеської міськради «прокололась» в декларації на 2 млн гривень

Посадова особа Генічеської міськради «прокололась» в декларації на 2 млн гривень

На Херсонщині за внесення недостовірних відомостей до щорічної декларації відкрито кримінальне провадження, передає ПІК з посиланням на обласну прокуратуру.

«Генічеською місцевою прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно посадової особи місцевого самоврядування Генічеської міської ради за внесення недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України», - йдеться у повідомленні.

Досудовим розслідування встановлено, що посадовою особою, в порушення пунктів Закону України «Про запобігання корупції», при заповненні вказаної декларації внесено завідомо недостовірні відомості на загальну суму понад 2 млн. грн., а саме не відображено наявність кредитних зобов’язань та розмір частки в статутному капіталі з обмеженою відповідальністю.

Під час досудового розслідування, за ініціативою прокурора, Національним агентством з питань запобігання корупції проведено перевірку вказаних фактів та відповідним висновком підтверджено виявлені правопорушення.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину