Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2020
13.10.2018
2153
0

Порошенко везе із Херсона… штурвал

Порошенко везе із Херсона… штурвал

Сьогодні з робочим візитом Херсон відвідав Президент України Петро Порошенко, передає ПІК.

Гарант Конституції побував на урочистій присязі курсантів Херсонської державної морської академії. Заклад є найстарішим вузом в Україні, який дає морську освіту.

Сьогодні на набережній у парку Слави на вірність українському народові присягнули 867 курсантів. Під час виступу перед майбутніми підкорювачами морів та океанів, викладачами академії, рідними курсантів та херсонцями, які за традицією не оминули яскравий захід на набережній, Порошенко зізнався, що міг би бути не Президентом, а… моряком. В юності він вже навіть був вступив до вищого морехідного училища, але потім передумав, зробивши вибір на користь інституту міжнародних відносин.

Про Херсонську державну морську академію Гарант знає не з чуток, бо два роки тому був у цьому закладі під час свого робочого візиту. Порошенко в курсі, що в ХДМА навчаються 108 курсантів з Автономної Республіки Крим, які вступили до закладу після внесення відповідних змін до українського законодавства.

«Велика кількість і іноземних студентів з різних країн світу свідчить про їх довіру до колективу навчального закладу та про високий авторитет вищого навчального закладу в світу. Херсонська державна морська академія – це зразок збереження та примноження національних традицій навчання і виховання. Саме в Херсоні 200 років тому розпочалася підготовка морських фахівців у першому в Україні морському навчальному закладі. Морська академія в Херсоні тісно співпрацює з міжнародними інвесторами. Це дозволило вивести рівень тренажерної бази академії на світовий рівень. Я особисто мав можливість в цьому переконатися у 2016 році під час відвідання вашого навчального закладу. Це дуже важливо, що очільник компанії-інвестора «Марлоу навігейшн» пан Герман Іден присутній зараз, на сьогоднішньому заході. Я твердо переконаний у фантастичних перспективах Херсонської державної морської академії», - зазначив Президент України.

Під час церемонії посвяти Президент особисто одягнув гюйси – морські комірці трьом курсантам. В свою чергу академія презентувала главі держави подарунок. Петру Порошенку вручили штурвал. Після урочистої присяги Президенту України доручили оголосити триденну відпустку для всіх курсантів ХДМА, зазвичай цю місію виконує ректор навчального закладу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину