Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
24.11.2020
457
0

Порядок звернення громадян до управління Херсонського прикордонного загону

Порядок звернення громадян до управління Херсонського прикордонного загону

Протягом першого півріччя поточного року на адресу Херсонського прикордонного загону надійшло 346 звернення громадян. Здебільшого, громадяни звертались з проханням роз’яснити порядок перетину адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом під час карантинних обмежень. Також були звернення з питань в’їзду в Україну, перебування на території України та транзитного проїзду через територію України іноземців. На всі звернення встановленим порядком надано відповіді, адже Державна прикордонна служба України – прозора організація, що відкрита для взаємодії та діалогу з громадою, експертною спільнотою, а також з усіма зацікавленими сторонами.

Про це ПІК повідомили у пресслужбі Херсонського прикордонного загону.

Особистий прийом громадян начальником Херсонського прикордонного загону полковником Юрієм Черновим здійснюється першого та третього четверга щомісяця з 15.00 до 17.00. Перший заступник начальника прикордонного загону – начальник штабу підполковник Владислав Кобиляков здійснює прийом громадян другого та четвертого четверга щомісячно з 14.00 до 16.00

Також звернення можна надсилати на адресу: - 75000, м. Херсон, вул. Перекопська, 175, або на електронну скриньку : herson_zagin@dpsu.gov.ua .

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину