Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
23.07.2020
397
0

Поради від поліції Херсонщини, як не стати жертвою шахраїв в Інтернет-просторі

Поради від поліції Херсонщини, як не стати жертвою шахраїв в Інтернет-просторі
Сьогодні фактично кожна людина має можливість оплачувати послуги або робити покупки, користуючись Інтернет-ресурсами. Але не слід забувати, що мережа несе в собі чималі загрози, оскільки цим поприщем також користуються й зловмисники. Як приклад, тільки за вчора двоє мешканців Херсонщини втратили понад 35 тисяч гривень, потрапивши на гачок продавців-аферистів.
 
Так, в Іванівське відділення поліції звернувся 46-річний місцевий мешканець. Чоловік розповів, що на одному з Інтернет-сайтів побачив оголошення про продаж автомобіля за прийнятною ціною. Домовившись з продавцем про покупку, заявник перерахував шахраю майже 25 тисяч гривень завдатку, але автомобіль так і не отримав, і телефон невідомого продавця наразі вимкнений.
 
В такий же спосіб 56-річний мешканець Голопристанського району «придбав» неіснуючий скутер. Чоловік перерахував на картку шахраям близько 12 тисяч гривень, але свій двоколісник так і не отримав.
 
Шановні громадяни! Щоб не стати жертвою шахраїв будьте обачними, коли замовляєте товар через Інтернет. Здійснюйте покупки на сайтах, які зарекомендували себе з позитивного боку, мають добрі відгуки ваших знайомих та не викликають сумнівів.
 
 
Домовляйтесь про придбання товару на умовах відправки поштою накладеним платежем. Здійснюйте оплату за товар тільки після його перевірки. У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте «102».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину