Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
22.05.2017
496
0

Понти, мости, бухло, мати від Дикого театру

Понти, мости, бухло, мати від Дикого театру

Після минулорічного ,,Вія 2.0" київський Дикий театр знов привіз на фестиваль епатажну виставу. Не здивували. Візитівка і спеціалізація театру - заборонені теми, історії про ламку інституту сім'ї та соціальну несправедливість. Розповідають агресивно, грубо, лаючись. І не забувають кожного разу перед виставою попереджати про це. Це їх фішка.

Цьогорічна вистава ,,Попи, мєнти, бабло, баби" про двох братів - попа та міліціонера, котрі після смерті заможного чоловіка їх сестри вступають у боротьбу за спадок. Теми безсилля боротьби з криміналом, що часто йде пліч-о-пліч з правоохоронною структурою, зневіра у Вищу справедливість - страшні. Проте у постановці Максима Голенка вони нелякаючі. Режисер занадто експериментує з формою подачі скандального матеріалу. Відбувається ,,стьоб" над традиційною структурою сценічного твору, підкреслюється ,,театральність" усього, що відбувається. Персонажі - маски, пласкі як відеоекран, що супроводжує дію жартівливими коментарями. І така форма подачі матеріалу часто розшатувала мости взаєрозуміння між глядачами і виставою.

Понти, мости, бухло, мати від Дикого театру

Зала ділилася на групи сп'янілих від жартів нижче животу, на тих, кому було не смішно та огидно, тих, хто із захватом казав: ,,Классно!" і тих, хто розгублено шепотів, що нічого не розуміє. ,,Алкогольне запаморочення" викликали безліч ,,обрубаних" мізансцен в першій дії вистави, невизначеність із жанром і порушення темпоритму.

Понти, мости, бухло, мати від Дикого театру

Також серед ,,побічних ефектів" вистави - провокування потоку нецензурноїлексики у глядачів. Під час вистави і після неї. Сумно, що театр, який щиро переймається проблемами сучасного життя, відкриваючи скриню Пандори, знімає і моральні бар'єри з глядачів. Для деяких з них, показане на відеоекрані обличчя чоловіка, який з бездумним виразом обличчя жує попкорн, залишиться лише дзеркалом.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину