Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
10.06.2016
103
0

Понад 39 млн грн використають на оздоровлення дітей Херсонщини

Понад 39 млн грн використають на оздоровлення дітей Херсонщини

Вчора відбулося засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей, повідомляє прес-служба ХОДА 

Як було підкреслено на засіданні, одним з пріоритетів діяльності обласної державної адміністрації є проведення оздоровчої кампанії 2016 року на належному рівні.

Керівники обласного штабу проінформували про хід виконання запланованих заходів щодо забезпечення належних умов для відпочинку та оздоровлення дітей.

У своєму виступі директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Геннадій Причина зазначив, що згідно з даними Головного управління статистики, в області обліковується 111738 дітей віком від 7 до 17 років, яким відповідно до чинного законодавства передбачено пільгове оздоровлення та відпочинок: «Для забезпечення оздоровчої компанії в цьому році планується використати 39,1 млн грн, що на 9 млн більше, ніж у минулому році».

Також під час наради було відзначено, що спеціалісти Держсанепідслужби області беруть участь у комісійних обстеженнях таборів з метою встановлення відповідності оздоровчих закладів санітарно-гігієнічним вимогам. За результатами здійснених перевірок керівникам оздоровчих закладів надано відповідні приписи щодо забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов для оздоровлення та відпочинку дітей.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину