Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
16.10.2019
418
0

Понад 11 мільйонів гривень буде витрачено на дороги в Генічеську і Стрілковому

Понад 11 мільйонів гривень буде витрачено на дороги в Генічеську і Стрілковому

У наступному році в Стрілковому продовжать будувати дороги по вулицях Центральній та Береговій,- інформує "Новий візит",- передає ПІК.

По вулиці Центральній в Стрілковому в цьому році вже була зроблена частина дороги, в наступному повинні капітально відремонтувати ще 2 км шляху, а другою чергою ще 3,3 км за 33 млн. гривень. На капітальний ремонт вулиці Берегової, а це 4 км дорожнього покриття, витратять 50 млн. гривень. Тендер на ці ділянки був проведений в 2018 році, тому будівельники чекають весни.

В Генічеську візьмуться за курортні вулиці, що або проходять поряд з міським пляжем, або виходять до моря, а саме: вулиці Курортна, Набережна, Приморська, Монастирська, Вокзальна. Також продовжать ремонтувати в’їзд до житлових будинків біля ПТУ №27, де нещодавно капітально відремонтували дорогу по вулиці Паризької комуни, ділянку від вул. Світлої (Щорса) до вул. 40 років Перемоги. Загалом на шість ділянок витратять 11,012 млн. гривень, з яких 1,101 млн. гроші міського бюджету. Загальна площа відремонтованого дорожнього покриття 3,8 км.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину