Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
17.11.2017
739
0

Пологове відділення у херсонській лікарні Тропіних не закривають?

Пологове відділення у херсонській лікарні Тропіних не закривають?

Останнім часом у соцмережах мусується тема про те, що влада збирається закрити найстаріше пологове відділення у Херсоні, розташоване у лікарні ім. Тропіних, передає ПІК.

Нещодавно з’явилася інформація, що вже на наступну сесію міської ради виноситься питання про реорганізацію пологового у хоспіс, мовляв, саме таким чином буде проведено оптимізацію у «Тропінці».

Але, судячи з усього, чутки виявилися не більше, ніж плітками, оскільки за інформацією, яку ПІК отримав з конфіденціальних джерел, дане питання не буде внесене у порядок денний найближчої сесії міськради. Крім того, у проекті про відкриття хоспісу у Херсоні не звучало, що це має бути саме на базі лікарні Тропіних, або замість пологового відділення Тропіних.

Підтвердженням цього є коментар головного лікаря лікарні О. та А. Тропіних, голови постійної комісії з питань медицини Леоніда Ремиги, яке він дав виданню «Гривна»: - На руках у меня никаких документов по этому поводу нет. Поэтому я не комментирую. Комментировать то, что в соцсети, я не собираюсь, - зазначив Леонід Ремига. Пологове відділення лікарні ім. Тропіних є одним із найпопулярніших у Херсоні. Щороку тут приймають не менше тисячі пологів.

Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину