Pik
Сьогодні, 17 Октября 2019
03.08.2018
680
0

Поліція затримала особу за підозрою у нападі на чиновницю Херсонської міськради

Поліція затримала особу за підозрою у нападі на чиновницю Херсонської міськради

Поліція затримала особу за підозрою у нападі на чиновницю Херсонської міськради. Зараз поліцейські проводять невідкладні слідчі дії з метою збору доказової бази щодо причетності саме цієї особи до вказаного злочину. Про це В’ячеслав Аброськін, перший заступник Голови Нацполіції – начальник кримінальної поліції повідомив сьогодні, 3 серпня, передає ПІК з посиланням на Департамент комунікації  Національної поліції України. 

За словами, В’ячеслава Аброськіна, одразу після того, як було скоєно напад на жінку, за рішенням керівництва Нацполіції до Херсону направили спеціальну групу. До її складу увійшли досвідчені працівники Головного слідчого управління Нацполіції та оперативники Департаменту стратегічних розслідувань.

Спільно з працівниками поліції Херсонщини вони здійснювали комплекс оперативно-розшукових та слідчих дій. 

«Результатом проведення комплексу оперативно-розшукових слідчих дій стало встановлення та затримання саме в цей час особи, яка обґрунтовано підозрюється в скоєнні злочину відносно чиновниці Херсона. Зараз здійснюються невідкладні слідчі дії з метою збору необхідної інформації, доказової бази. Більш детальну інформацію ми зможемо надати трохи пізніше після проведення необхідних слідчих дій», – наголосив В’ячеслав Аброськін. 

Як раніше передавав ПІК, Генпрокурор передав справу про напад на Гандзюк в СБУ.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину