Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
09.08.2018
1448
0

Поліція відмовляється опитувати свідків у справі замаху на життя Гандзюк - сестра підозрюваного

Поліція відмовляється опитувати свідків у справі замаху на життя Гандзюк - сестра підозрюваного

Близько дев'яти свідків, які могли би підтвердити чи спростувати алібі Миколи Новікова у справі замаху на життя радниці мера Херсона та в.о. управ справами Херсонської міської ради Катерини Гандзюк, поліція відмовляється опитувати. Про це ПІК повідомила рідна сестра Новікова, Ірина Ладченко

"29-31 липня ми родиною відпочивали у Приморську (колишній Більшовик). Є багато свідків які бачили у ці дні на відпочинку Миколу. Окрім родини- це мешканці міст Львова, Києва, Дніпра, та Херсонщини. Ми взяли контакти цих людей, це ті, хто відпочивав поряд з нами. Жодного разу після арешту поліція  не опитувала цих свідків, які могли би підтвердити його присутність на відпочинку саме у ці дні. Зараз ці свідки роз'їхались по домівках. Поліції їх свідчення просто не потрібні",  - розповідає Ірина.
Окрім цього, Ірина каже, що у Херсоні вони разом мешкають в одному будинку, який всі ці дні стояв під сигналізацією і це дуже просто перевірити.

Вчора, 8 серпня, Генпрокурор Юрій Луценко оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук інформацію про те, що Головне слідче управління СБУ порушило справу за фактом організації закінченого замаху на умисне вбивство  Катерини Гандзюк з особливою жорстокістю, що вчинено на замовлення працівників правоохоронних і державних органів, "за сприяння сепаратистських організацій на території півдня України, з метою дестабілізації суспільно-політичної обстановки в південному регіоні країни".

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину