Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
19.05.2020
496
0

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами
Декілька днів тому в Херсоні слідчо-оперативна група Корабельного відділення поліції виїхала за викликом для перевірки інформації щодо жорстокого поводження з тваринами у мікрорайоні «Корабел». Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.
 
Поліцейські з'ясували, що місцевий мешканець став свідком того, як його сусід стріляв з арбалету по мішеням у себе на подвір'ї. Згадавши, що за останній час багато тварин на їх вулиці загинули з незрозумілих причин, чоловік зателефонував до поліції. Заявник пояснив слідчо-оперативній групі, що тиждень тому його кіт ледве не загинув від попадання в нього стріли схожої на ту, що має сусід.
 
Поліцейські поспілкувались з сусідом заявника. 66-річний херсонець пояснив, що має саморобний арбалет та стріли, любить стріляти по мішенях у себе на подвір'ї. В ході спілкування з поліцейськими чоловік не заперечував своєї причетності щодо жорстокого поводження з тваринами.
 
За даним фактом Корабельним відділенням поліції відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами» та ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Поліцейські вилучили зброю чоловіка. Наразі проводиться подальша перевірка за даним фактом.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину