Pik
Сьогодні, 29 Октября 2020
16.12.2019
856
0

Поліція у смартфоні: як у Херсоні швидко повідомити про порушення

Поліція у смартфоні: як у Херсоні швидко повідомити про порушення

Чи виникали у Вас ситуації, коли викликати поліцію за телефоном 102 вкрай важко? То на лінії «зайнято», то просто незручно це робити? Мабуть, що так. Херсонська поліція, крокуючи в ногу з часом, пропонує принаймні два альтернативних способи повідомлення про правопорушення. Наша редакція вже перевірила обидва: працюють чудово. Про це повідомляє Кавун.city

Мобільний додаток MyPol — це зручний додаток, за допомогою якого можна надсилати фото та відео порушень. В ньому фіксується геолокація. Додаток потребує реєстрації, але це безпека і оперативність реагування. У зручному меню можна вибрати вид правопорушення — це прискорить реакцію поліції.

На наші звернення щодо непрацюючих світлофорів та неприбраного сміття поліцейські реагували доволі швидко: телефонували на зазначений під час реєстрації номер і повідомляли про свої дії. 

Телеграм-канал «Безпечна Херсонщина»

Адреса телеграм-каналу — за посиланням. Це спеціальний канал, за яким можна написати повідомлення про порушення — і його одразу відправлять до відповідного підрозділу. Створений восени 2019 року для оперативного обміну4 інформацією та реагування на правопорушення в Херсоні. Ми також перевірили: в разі порушення адміністратори каналу повідомляють про реєстрацію, а згодом — про свої дії. Таким чином ми повідомили про кілька припаркованих із порушенням авто, непрацюючі в темний час доби світлофори та низку інших правопорушень.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину