Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
05.09.2019
435
0

Поліція радить автомобілістам не провокувати грабіжників

Поліція радить автомобілістам не провокувати грабіжників
Фотоапарат, 2 смартфони, планшет, документи та гроші - саме ці предмети за одну добу стали «здобиччю» зловмисників, які полюють на речі залишені в автомобілях.
Вчора в Генічеський відділ поліції звернувся 41-річний чоловік. Він розповів поліцейським, що на 30 хвилин залишив свій автомобіль «Ford» без нагляду в центрі міста. Повернувшись, заявник виявив відсутність фотоапарату «Nikon», вартістю 7000 гривень. При цьому, за словами заявника, дверцята автомобіля були зачинені, а замки не пошкоджені.
В цей же день в чергову частину Генічеського відділу поліції зателефонував ще один автовласник. Чоловік розповів, що в с. Стрілкове невідомі викрали з його автомобіля «Volkswagen» 2 смартфони та гроші в сумі 2000 гривень.
Ще одне подібне звернення надійшло Олешківським поліцейським. Зі слів заявника, на ринку в с. Великі Копані зловмисники проникли в автомобіль «Mercedes» і викрали планшет, барсетку з грошима  та документами.
За всіма зверненнями відкриті кримінальні провадження за ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Поліція вживає заходів щодо встановлення зловмисників та радить автовласникам дотримуватись наступних рекомендацій:
- не залишайте документи, гроші та цінні речі в  автомобілі, особливо на видних місцях;
- завжди зачиняйте автомобіль та перевіряйте, чи зачинені вікна, навіть якщо ви відлучаєтесь на короткий час;
- не залишайте свій автомобіль на ніч біля будинків, користуйтесь  стоянками з охороною;
- обладнайте автомобіль надійною сигналізацією.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину