Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
24.10.2018
288
0

Поліція проводить перевірку інформації про видобування піску на березі Сиваша

Поліція проводить перевірку інформації про видобування піску на березі Сиваша

Про те, що «піщана мафія» переключилась з пляжів Азовського моря на берег Сивашу, повідомив напередодні генічеський сайт «Новий візит» з посиланням на Приазовская правда плюс.

ПІК звернувся за коментарем з приволду цієї ситуації до правоохоронців. 

«Заява була в поліцію. На місце виїжджав екіпаж патрульної поліції в АР Крим. Інформація належним чином зареєстрована Генічеським відділом поліції. Проводиться перевірка отриманої інформації», - прокоментувала ПІК 24 жовтня начальник відділу комунікації ГУ Нацполіції в області Ірина  Атаманенко,

У вівторок, 23 жовтня, видання «Новий візит» повідомило: «Сьогодні, серед білого дня, в районі Щасливцевська лиману, неподалік від населених пунктів Щасливцеве та Приозерне, була помічена робоча техніка, за допомогою якої здійснюється видобуток і завантаження сиваського піску. Про те, що території в межах Сивашу відносяться до природно-заповідного фонду Азово-Сиваського національного природного парку, нагадувати, напевно, не варто».

«Про факт видобутку піску було повідомлено в поліцію, яка і повинна дати правову оцінку події. На жаль, незаконний видобуток піску в регіоні налагоджена на "широку ногу" і впоратися з цим явищем можуть і повинні правоохоронні органи», - йдеться у публікації.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину