Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2020
13.08.2020
380
0

Поліція продовжує впровадження у Херсоні системи відеонагляду «Безпечне місто»

Поліція продовжує впровадження у Херсоні системи відеонагляду «Безпечне місто»
На сьогоднішній день на Херсонщині встановлено та працюють 73 відеокамери в рамках впровадження на території області програми відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне місто». Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.
 
Високотехнологічна система «Безпечне місто» здатна ефективно вирішувати завдання будь-якого рівня, зокрема: розпізнавання людських обличь та автомобільних номерних знаків у реальному часі та за «пошуком по фото, фото-роботу», інтелектуальний пошук об'єктів за різними параметрами: кількістю, кольором, напрямком руху тощо, трекінг режиму реального часу та багато інших. Система є комплексом високотехнологічних та організаційних заходів у галузі відеоспостереження та відповідає найвищим європейським стандартам.
 
«На сьогоднішній день на території області в рамках цієї програми вже встановлено 73 відеокамери: 63 камери працюють в м. Херсоні, 7 в м. Каховка, 2 в Скадовську та 1 камера в Білозерці. Працівники поліції мають можливість в режимі реального часу в автоматичному режимі здійснювати реєстрацію події та невідкладно направляти найближчий наряд поліції. Це забезпечує максимальну швидкість реагування на подію, яка трапилась в тому чи іншому населеному пункті», – зазначив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін.
 
Завдяки використанню системи відеоспостереження з початку запровадження були розкриті: 4 умисних вбивства, 15 угонів транспортних засобів, 35 грабежів та розбійних нападів та 60 крадіжок загальною сумою збитків більш ніж 6 мільйонів гривень. Також поліцією було встановлено 170 автомобілів, що використовувались при вчиненні злочинів. За останній час система допомогла у розкритті таких резонансних злочинів, як: спроба підпалу приміщенні синагоги іудейської релігійної общини у м. Херсон, затримання особи, яка шахрайським шляхом ошукала фермерів на суму 850 тисяч гривень та викрадення людини чотирма нападниками
 
Поліція продовжує впровадження на території обласного центру системи відеонагляду «Безпечне місто», задля забезпечення правопорядку та безпеки громадян. Найближчим часом буде встановлено по 8 відеокамер у Олешках та Генічеську.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину