Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
22.04.2020
880
0

Поліція продовжує працювати в посиленому режимі

Поліція продовжує працювати в посиленому режимі
Правоохоронці закликають мешканців області і надалі дотримуватись карантинних обмежень для недопущення розповсюдження коронавірусу COVID-19. Співробітники поліції Херсонщини працюють у посиленому режимі – проводять патрулювання, несуть службу на стаціонарних і мобільних постах, перевіряють осіб, котрі перебувають у самоізоляції та обсервації, також роз'яснюють мешканцям про необхідність дотримуватись правил карантину.
 
Від початку запровадження карантинних обмежень на Херсонщині правоохоронці склали 356 протоколів, передбачені ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них: за порушення умов обсервації - 114 протоколів, за порушення самоізоляції - 11 протоколів, щодо керівників та працівників суб'єктів підприємницької діяльності - 99 протоколів,  на перевізників -30 протоколів та на інших порушників карантинних заходів – 102 протоколи. Складені протоколи передані на розгляд судів.
 
Як повідомив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін, - «Більшість мешканців Херсонщини свідомо оцінюють ситуацію та дотримуються обмежень і правил карантину. Від імені поліцейських хочу подякувати свідомим людям за їх позицію. Поліція  і далі працює у посиленому режимі, проводячи превентивні заходи та перевірки дотримання  правил карантину.»

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину