Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
12.06.2019
757
0

Поліція перевіряє фірми-перевізники для недопущення потрапляння зброї із зони проведення ООС

Поліція перевіряє фірми-перевізники для недопущення потрапляння зброї із зони проведення ООС

Поліція Херсонської області взяла під пильний контроль переміщення вантажів автотранспортом, залізничним сполученням і за допомогою поштових компаній з метою недопущення потрапляння із зони проведення Операції Об’єднаних сил на територію Херсонської області вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Працівники Управління карного розшуку обласного главку поліції спільно з кінологами постійно проводять перевірки складів поштових фірм-перевізників, потягів та автотранспорту щодо виявлення вантажів чи посилок, серед яких зловмисники можуть ховати зброю.

Як зазначає заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Микола Цап, необхідність таких ретельних перевірок вантажів обумовлена ​​спробами злочинців вивезти вогнепальну зброю за межі території проведення Операції Об’єднаних сил.

Крім того, на період проведення відпрацювання «Зброя та вибухівка» на автошляхах області поліція ретельно контролює автотранспорт і наразі збільшилася кількість мобільних автопостів з метою виявлення та припинення фактів незаконного перевезення зброї. Також у заходах по недопущенню потрапляння на територію області зброї та вибухівки поліція постійно взаємодіє зі Службою безпеки України та військовою службою правопорядку.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину