Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
04.04.2020
888
0

Поліція Херсонщини жорстко реагуватиме на всі порушення карантинних обмежень

Поліція Херсонщини жорстко реагуватиме на всі порушення карантинних обмежень

Згідно постанови Кабінету Міністрів України з 6 квітня по всій території нашої держави вводяться нові обмеження, які посилять карантинні заходи.

Звертаємо вашу увагу, що вже з понеділка, 6 квітня, згідно з прийнятими змінами, на території Херсонської області і до кінця карантину діятиме заборона на:

  • перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора;
  • переміщення групою осіб більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей);
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності);
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги;
  • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
  •  самовільне залишення місць обсервації;
  • регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, крім перевезення легковими автомобілями, а також  окремих категорій осіб.

Також постановою закріплюються правила проведення самоізоляції і обсервації. Шановні громадяни! Звертаємо увагу, що громадяни, які здійснюють перетин межі у пунктах пропуску через державний кордон з АР Крим, будуть поміщені в обов’язковому порядку на 14-денну обсервацію.

За словами начальника обласного главку поліції Олександра Прокудіна, з 11 квітня поліція Херсонщини здійснювала інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо карантинних заходів. Наразі правоохоронці будуть жорстко реагувати на всі порушення умов карантину - повідомляють у відділі комунікації поліції Херсонської області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину