Pik
Сьогодні, 28 Травня 2020
02.04.2020
299
0

Поліція Херсонщини застерігає про розсилку шахрайських SMS-повідомлень

Поліція Херсонщини застерігає про розсилку шахрайських SMS-повідомлень
Нині існує безліч різноманітних видів та способів шахрайства, на гачок яких потрапляють довірливі мешканці області.  Одним з таких видів є SMS-розсилка або телефонний дзвінок від незнайомця із повідомленням: «Вітаємо, ви виграли гроші». На жаль, за такими повідомленнями ховаються злодії, які виманюють у людей накопичені тривалим часом заощадження.
 
Таке SMS-повідомлення про виграш у 200 тисяч гривень надійшло на телефон 22-річному жителю Олешківського району. Також у повідомлені був зазначений номер телефону, на який потрібно зателефонувати, щоб нібито дізнатися подробиці і оформити свій «виграш». Зателефонувавши за вказаним номером, хлопцю відповіла незнайомка, яка пояснила, що для того, аби отримати виграш, спочатку необхідно сплатити комісію у 28 тисяч гривень. Не підозрюючи обман, заявник перерахував гроші на відповідний рахунок, після чого зв'язок з шахраями обірвався.
 
Шановні громадяни!  Для того, щоб не потрапити на «гачок» шахраїв, слід бути обережними та дотримуватись наступних правил:
  • якщо ви самі не брали учаcті у акціях та розіграшах - ігноруйте такі повідомлення;
  • не поспішайте виконувати вказівки незнайомих вам людей, ні в якому разі не перераховуйте гроші незнайомцям;
  • також не повідомляйте незнайомцям дані паспорта або банківських карток;
  • обов'язково питайте адресу офісу, де можна забрати виграні гроші або приз.  Якщо такий назвати не можуть, одразу кладіть трубку – це шахраї.
Якщо ви все ж таки повідомили шахраям свої особисті дані, то в найкоротший термін необхідно заблокувати вашу банківську картку та звернутись в поліцію за номером «102».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину