Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
16.11.2019
822
0

Поліція Херсонщини відкрила 63 кримінальні провадження за домашнє насильство

Поліція Херсонщини відкрила 63 кримінальні провадження за домашнє насильство
Понад 3700 жителів Херсонщини цього року повідомили в поліцію про факти домашнього насильства. Правоохоронці реагують на всі виклики стосовно домашнього насильства та вживають ефективні заходи для попередження цього негативного явища.
Так, з початку 2019 року поліцейські відкрили 63 кримінальні провадження за ст.126-1 «Домашнє насильство» Кримінального кодексу України, з яких 35 проваджень направлені до суду, винесли 206 термінових заборонних приписів, склали понад 3500 адміністративних протоколів за вчинення домашнього насильства, наклали на сімейних дебоширів штрафи в сумі 242 тисячі гривень. Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.
 
На обліках за домашнє насильство перебувають 2892 сімейних дебоширів (2620 чоловіків та 267 жінок). Працівники поліції постійно проводять з ними профілактичну роботу, адже якісна превенція є запорукою зниження тяжких злочинів.
 
У сфері протидії домашньому насильству поліцейські активно взаємодіють з громадськими організаціями та державними установами. Потерпілих від домашньої тиранії доставляють на тимчасове проживання у Кризовий центр для жінок, постраждалих від домашнього насильства. Там їм надають психологічну та юридичну допомогу.
 
Поліція закликає громадян не замовчувати факти домашнього насильства. Якщо цю проблему не вирішити, то все може повторитися або завершитися трагедією. У випадку вчинення будь-якого прояву насильства не зволікайте, телефонуйте на «102» та отримайте допомогу! 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину