Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
12.12.2020
574
0

Поліція Херсонщини радить громадянам бути обережніше, купуючи товар через Інтернет

Поліція Херсонщини радить громадянам бути обережніше, купуючи товар через Інтернет
Незважаючи на постійну профілактичну роботу поліції, мешканці Херсонщини продовжують довіряти незнайомцям та надсилати передоплату продавцям, купуючи товар через мережу Інтернет. Іноді суми передоплати рахуються десятками тисяч гривень. А як результат, покупці потрапляють на аферистів і стають жертвами Інтернет-шахраїв.
 
Так вчора, 9 грудня, в Каланчацьке відділення поліції зателефонував 32-річний місцевий житель. Чоловік розповів, що на одному із Інтернет-сайтів він побачив оголошення про продаж автомобіля. Продавець транспортного засобу попросив передоплату у сумі 30 тисяч гривень. Не вагаючись, заявник перерахував  вказану суму грошей, після чого зв'язок з продавцем обірвався.
 
А два дні раніше мешканець обласного центру, розраховуючи придбати собі автомобіль, віддав шахраям 34 тисячі гривень.
 
Шановні громадяни! При замовленні товару через Інтернет, будьте більш обачними,  щоб не стати жертвою шахраїв. Здійснюйте покупки на сайтах, які зарекомендували себе з позитивного боку, мають добрі відгуки ваших знайомих та не викликають сумнівів. Домовляйтеся про придбання товару на умовах відправки поштою накладеним платежем. Здійснюйте оплату за товар тільки після його перевірки. Якщо ви купуєте в Інтернеті автомобіль – переконайтесь у його наявності і відвезіть гроші особисто. У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, звертайтесья до найближчого відділення поліції або телефонуйте на «102».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину