Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
10.09.2020
342
0

Поліція Херсонщини презентувала головам об'єднаних територіальних громад проект «Поліцейський офіцер громади»

Поліція Херсонщини презентувала головам об
В Херсонській обласній державній адміністрації під час відеоселекторної наради співробітники Управління превентивної діяльності презентували представникам об'єднаних територіальних громад проект «Поліцейський офіцер громади».

Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.
 
Цей проект передбачає відкриття на територіях ОТГ поліцейських станцій або центрів безпеки, де працюючий в них поліцейський буде орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми своєї громади та запобігати вчиненню правопорушень.
 
Як розповів заступник начальника Управління превентивної діяльності Ярослав Шанько, це новий формат роботи поліції, де поліцейський зможе надавати будь-які консультаційні послуги громадянам та одноосібно виконуватиме функції дільничного, інспектора дозвільної системи, ювенального поліцейського та контролюватиме безпеку дорожнього руху. Від керівництва територіальних громад необхідна співпраця у створенні належних умов для роботи поліцейських офіцерів громад.
 
На сьогоднішній день на Херсонщині завдяки співпраці поліції та представників громад вже створені та функціонують 15 поліцейських станцій, які знаходяться в спорудах, які належать об'єднаним територіальним громадам. В приміщеннях проведені сучасні ремонтні роботи, робочі кабінети поліцейських оснащені необхідною оргтехнікою, меблями, є доступ до мережі Інтернет, кімнати для відпочинку та приготування їжі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину