Pik
Сьогодні, 04 Июля 2020
08.05.2018
912
0

Поліція Херсонщини повернула юних "мандрівників" додому з сусідньої області

Поліція Херсонщини повернула юних "мандрівників" додому з сусідньої області

Сьогодні приблизно о 09:00 у Високопільське відділення поліції звернулася жителька району. Вона повідомила, що її 15-річний син разом з другом уже добу не з’являються дома, на телефонні дзвінки не відповідають. Про це ПІК повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області. 

Грошей вистачило лише на дизель до Апостолове

Працівники поліції опитали друзів та однокласників хлопців, продавців магазинів та касирів на залізничній станції. Її працівники розповіли, що напередодні ввечері двоє хлопців хотіли купити квиток на потяг до міста Апостолове Дніпропетровської області, але у них не вистачило грошей. Після отримання цієї інформації поліцейські негайно виїхали у Апостолове.

- Хлопців ми знайшли приблизно о 12:00 на залізничній станції, вони там гуляли, - повідомив начальник Високопільського відділення поліції Юрій Козлов. – З підлітками все добре, ми повернули їх батькам.

Хлопці розповіли поліцейським, що давно хотіли поїхати в інше місто погуляти, побачити щось нове. У них вистачило грошей, щоб купити квитки на дизель-потяг і доїхати до міста Апостолове. Там вони всю ніч провели на станції, а вранці обдумували подальший маршрут подорожі, коли за ними приїхали працівники поліції.

Батьки підлітків будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за неналежний догляд за дітьми.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину