Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
21.12.2018
281
0

Поліція Херсонщини підвищила заходи безпеки

Поліція Херсонщини підвищила заходи безпеки

На період відзначення Різдвяних та новорічних свят поліція Херсонщини підвищила заходи безпеки. Про це передає ПІК з посиланням на відділ комунікації поліції області.

Особовий склад продовжує працювати у посиленому режимі, а для забезпечення правопорядку створені додаткові наряди поліції.

Щоденно публічний порядок та безпеку громадян охоронятимуть понад 500 поліцейських та 50 військовослужбовців Нацгвардії. Вони будуть патрулювати вулиці, площі та місця значного перебування громадян.

Поблизу храмів чергуватимуть посилені наряди поліції

Також на вулицях обласного центру та у районах будуть нести службу піші наряди та патрульні екіпажі. На масових заходах працюватимуть поліцейські групи комунікації, до яких громадяни можуть звернутися по допомогу або повідомити про правопорушення.

Для недопущення конфліктних ситуацій або проявів агресії з боку прибічників різних конфесій поблизу храмів та церков чергуватимуть посилені наряди поліції.

- Поліція Херсонської області готова забезпечити публічну безпеку та правопорядок під час Різдвяних та новорічних заходів. В першу чергу, наші дії направлені на превентивну роботу. Головне завдання – не допустити провокацій та правопорушень, - зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олексій Манжиєвський. - Громадяни мають знати, що вони у безпеці, можуть спокійно відвідувати храми та святкувати. Ми зробимо все можливе, щоб свята пройшли без порушень публічного порядку.

Поліція просить утримуватися від провокативних дій

Поліцейські звертаються до жителів області з розумінням ставитися до заходів безпеки, утримуватися від провокативних дій, не порушувати публічний порядок і толерантно відноситися до представників різних віросповідань. Поліція не допустить дестабілізації ситуації в області і всі факти правопорушень будуть одразу припинятися в рамках закону.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину